Razítka

Bonatex

Naše firma je na trhu již několik let a za tu dobu jsme poznali kvalitní Razítka , materiály a spolehlivé dodavatele a tím se naše služby stávají nejlepšími na trhu. Díky dlouholeté spolupráci s našimi dodavateli vám můžeme nabídnout nízkou cenu všech našich produktů a služeb.
Na našich stránkách získáte slevu na razítka. Můžete si objednat kompletní razítko nebo jen samotnou textovou desku pro vaše stávající razítko. Jsme schopni vám na počkání vyhotovit razítko či vizitky na naší prodejně nebo vám je doručit po celé Praze kurýrní službou v krátkém časovém intervalu. Na výběr máme z několika druhů, typů, designů, barev a velikostních provedení. Stačí jen navštívit náš web nebo e.shop.

Nový způsob prezentace

Našim zákazníkům nabízíme tisk vizitek a razítka s unikátním QR kódem,což jsou 2D čárové kódy, jež mohou na malé ploše přenášet velké množství informací, které se na vizitku nevejdou, nebo po přečtení chytrým telefonem se spustí vaše webové stránky či vámi zvolené video, kterým chcete zákazníky a obchodní partnery oslovit.

Razítka
Ohodnoťte příspěvek
19.2.2017