Informace o produktu:
Kategorie: Hračky pro psy
Dodavatel:Doglog
Cena:1250,00 Kč

Hlavolam, který utuží vztahy s Vašim nejvěrnějším kamarádem. Potěší mírně a středně pokročilé hráče. Užijte si zábavu s Vašim psím kamarádem a trénujte jeho soustředění a jemnou motoriku. Podpořte logické myšlení, harmonizujte Váš vztah a užijte si skvělou zábavu! Vhodný pro všechna psí plemena.

Materiál

Vyroben ze dřeva. Balení obsahuje samolepící gumové nožičky pro zajištění větší stability hlavolamu.

Funkčnost

Naučit pejska hlavolam není nic těžkého. Naučí se to každý pes. Starter pamlskový hlavolam má 7 kamenů ve tvaru pokliček, co se zvedají směrem nahoru. Nejprve pejskovi ukážeme, že se pod kameny nachází odměna. Kameny zasuneme jen z půlky a pes se tak může k pamlsku dostat pouze tím, že kamen odsune čumákem. Jakmile bude vědět, co za odměnu ho čeká, hrací kameny zasuneme úplně. V tomto případě je nutné, aby pes kámen zvednul směrem nahoru, tedy jej vzal do huby. V dalším kroku můžeme přidat dva kolíčky, jenž znázorňují „falešnou“ pozici pamlsku. Pes kolíček vytáhne, ale nic se pod ním neskrývá. Odjistí tak ale šuplíčky, které po vysunutí do boku obsahují další odměnu. Rozměr hlavolamu pro psa je 30 x 30 x 5 cm. Skládá se z 9 polí pro odměnu. Disponuje snadnou údržbou. V případě ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem. Před dalším hraním nechejte hračku důkladně vyschnout od slin.


 • Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy

  Devět hracích kamenů skrývá devět odměn, dokáže Váš pes přijít na to, jak je dostat ven? Vyzkoušejte se svým chlupatým kamarádem nový styl hraní a posilte tak..

  1250,00 Kč
 • Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy

  Miluje váš pejsek výzvy a po pamlscích se může utlouct? Zkuste společné chvíle ozvláštnit s pomocí hlavolamu pro psy. Tato dřevěná vzdělávací pomůcka..

  1250,00 Kč
 • Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy

  Důmyslná edukační pomůcka vyrobená v ČR potěší jak začátečníky, tak pokročilé hráče hlavolamů z řad kočiček i pejsků bez ohledu na jejich velikost..

  1149,00 Kč
 • Karlie Gauss interaktivní dřevěná hračka pro psa
  Karlie Gauss interaktivní dřevěná hračka pro psa

  I u psů platí, že je třeba posílit nejen tělo ale i mysl. Tento hlavolam pro psy zlepší dovednosti a smysly Vašeho psa. Materiál Vyrobena ze dřeva. Funkčnost Hlavolam..

  312,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo.