Informace o produktu:
Kategorie: Hračky pro psy
Dodavatel:Doglog
Cena:1050,00 Kč

Patří Váš čtyřnohý mazel mezi aktivní a zvídavé pejsky? Při pořízení pamlskového hlavolamu zažijete se svým chlupáčem mnoho legrace a posílíte Váš společný vztah.

Materiál

Hlavolam Dinner Light je vyrobený ze dřeva. Některé části obsahují bavlněný provaz. V balení naleznete také samolepící gumové nožičky.

Funkčnost

Hlavolam Dinner Light je hračka pro psa vyrobená v ČR. Pomůže Vám trénovat soustředění psa, podpoří logickou úvahu a mnoho dalších pozitivních věcí, to vše formou hry. Rozměr Dinner Light činí 30 x 30 x 5 cm a dohromady zahrnuje devět kamenů. Hra začíná třemi kulatými kameny s provázkem, které se musí odebrat tahem nahoru jako první. Poté lze posouvat ze strany na stranu hranaté kameny. Odměna přichází po každém vydařeném tahu a to Váš mazel zcela jistě ocení. Hlavolam disponuje snadnou údržbou. Doporučujeme používat pouze suché odměny. Jakmile hru dohrajete je potřeba oslintané a mokré kousky nechat důkladně uschnout. Dohlížejte na to, aby pejsek části hry nerozkousal. Hračka pro psa přijde vhod všem plemenům, nezáleží na velikosti ani stáří.


 • Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Dinner dřevěný hlavolam pro psy

  Devět hracích kamenů skrývá devět odměn, dokáže Váš pes přijít na to, jak je dostat ven? Vyzkoušejte se svým chlupatým kamarádem nový styl hraní a posilte tak..

  1250,00 Kč
 • Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Pizza dřevěný hlavolam pro psy

  Miluje váš pejsek výzvy a po pamlscích se může utlouct? Zkuste společné chvíle ozvláštnit s pomocí hlavolamu pro psy. Tato dřevěná vzdělávací pomůcka..

  1250,00 Kč
 • Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy
  Doglog Rolls dřevěný hlavolam pro psy

  Důmyslná edukační pomůcka vyrobená v ČR potěší jak začátečníky, tak pokročilé hráče hlavolamů z řad kočiček i pejsků bez ohledu na jejich velikost..

  1149,00 Kč
 • Karlie Thales interaktivní dřevěná hračka pro psa
  Karlie Thales interaktivní dřevěná hračka pro psa

  Pracuje Váš pejsek rád čenichem a hledá pamlsky? Používá při přesouvaní předmětů packy? V tom případě na nic nečekejte a pořiďte mu interaktivní dřevěnou..

  279,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo.