Informace o produktu:
Kategorie: Chovatelské potřeby
Dodavatel:Beaphar
Cena:235,00 Kč

Beaphar Stain Remover byl vyvinutý pro účinné a rychlé odstranění skvrn způsobených domácími mazlíčky. Hravě si poradí se skvrny od moči, výkalů a zvratků.

Odstraní nejenom odolné skvrny, ale i škodlivé patogeny. Tento výrobek zajístí 24 hodinovou antibakteriální ochranu vašich mazlíčků i vaší rodiny. Také lze použít k odstranění skvrn od červeného vína, kávy, mléka, hlíny, skvrn od trávy atd. Vhodný pro použití v okolí domácích mazlíčků. Lze použít na koberce, čalounění a interiéry aut.

Návod k použití: Aplikujte na znečištěné místo. Jemně přípravek vymasírujte a nechejte působit 5 minut. Zbavte se přebytečné tekutiny pomocí hadříku. Po uschnutí místo vyluxujte.  Při silném znečištění opakujte proces čištění. 

Složení: Didecyldimonium chlorid (CAS No.: 7173-51-5) 5,6 g/l, benzalkonium chlorid (CAS No.: 68424-85-1) 1,4 g/l

Obsah: 500 ml

Pozn. ZMĚNA VZHLEDU OBALU


 • Beaphar odpuzovač Stop It Exterier 400 ml
  Beaphar odpuzovač Stop It Exterier 400 ml

  Beaphar odpuzovač ve spreji Stop It Exterier o objemu 400 ml je exteriérový výcvikový přípravek ve formě spreje. Odpuzuje psy a kočky od míst, kam nechcete aby chodili...

  299,00 Kč
 • Beaphar odstraňovač moči a výkalů Stain Remover 500ml
  Beaphar odstraňovač moči a výkalů Stain Remover 500ml

  Beaphar Stain Remover byl vyvinutý pro účinné a rychlé odstranění skvrn způsobených domácími mazlíčky. Hravě si poradí se skvrny od moči, výkalů a..

  235,00 Kč
 • Beaphar sprej proti okusování Anti Knabbel 100 ml
  Beaphar sprej proti okusování Anti Knabbel 100 ml

  Beaphar sprej proti okusování Anti knabbel 100 ml chrání předměty před okusováním a poškrábáním psem. Vhodný na nábytek, obuv, koberce, elektrické kabely,..

  204,00 Kč
 • Beaphar odpuzovač Stop it interiér 100 ml
  Beaphar odpuzovač Stop it interiér 100 ml

  Beaphar Stop it odpuzovač psů interiér ve spreji 100 ml je interiérový výcvikový přípravek ve formě spreje odpuzující psy od míst, na která nechcete aby..

  199,00 Kč
 • Vsepropejska Sweet keramická miska pro psa
  Vsepropejska Sweet keramická miska pro psa

  Miska pro psa patří do základní výbavy každého pejskaře. Sweet keramická miska je zdobená roztomilým vzorem a potěší bříško malého či středního..

  169,00 Kč
 • Vsepropejska Taffy miska pro psa
  Vsepropejska Taffy miska pro psa

  Základem výbavy každého chovatele je miska pro psa. Taffy miska pro psa v barevném spojení s nevšedním vzorem potěší malá, středně velká a velká psí..

  169,00 Kč
 • Vsepropejska Luna miska pro psa
  Vsepropejska Luna miska pro psa

  Roztomilost a praktičnost v jednom! I takhle se dá popsat Luna miska pro pejsky. Disponuje snadnou údržbou a svojí velikostí je ideální volbou pro malá a středně velká..

  159,00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo.