Informace o produktu:
Kategorie: Výcvikové pomůcky
Dodavatel:Trixie
Cena:407.00 Kč

Vodící a tréninkový postroj SOFT zabraňuje psovi táhnout. způsobem připnutí vodítka, postroj zabraňuje psovi v tahu a umožňuje s malou námahou vést na vodítku psa, který má větší sílu a je na vodítku neukázněný postroj se snadno ovládá i nasazuje postroj je nastavitelný podle proporcí psa pohodlené nošení je díky neoprénovému podšití postrije postroj má reflexní prvky Materiál: nylon, neopren Barva: černá Rozměr: 55-90cm/25mm


 • Dog Activity GOODY sáček na pamplsky (trixie) - 11x16cm
  Dog Activity GOODY sáček na pamplsky (trixie) - 11x16cm

  Pamlskovník je vyroben z vysoce kvalitního odolného nylonu s reflexními znaky pro větší bezpečnost procházek s vašim psím společníkem...

  236.00 Kč
 • Trixie dog vodící set na kolo - 2,5cm1-2m
  Trixie dog vodící set na kolo - 2,5cm1-2m

  Vodící set na kolo DE LUXE se skládá z distanční tyče s držákem k sedlové tyči, krátkého vodítka a spirálové pružiny pro velké a těžké psy  pro bezpečné vedení na kole obzvláště pevné a robustní cukání psa zmírněno vestavěnou pružinou bezpečnostní zařízení..

  1032.00 Kč
 • NUTRILOVE pes  konz. kousky 415g - TELECÍKRŮTA
  NUTRILOVE pes konz. kousky 415g - TELECÍKRŮTA

  Nutrilove – jemné kousky masa v lahodné omáčce jsou kompletním krmivem pro dospělé psy. Váš pes ocení vynikající chuť  bez přidaných aroma a konzervantů. Vše co váš pes potřebuje. S 69% masa a vedlejších masových produktů v kouscích Vitamin A a D3, biotin a zinek pro..

  26.00 Kč
 • NUTRILOVE pes JUNIOR large - 3kg
  NUTRILOVE pes JUNIOR large - 3kg

  Nutrilove Junior large – (čerstvé kuřecí 20 %, sušené drůbeží (15 % kuřecí), drůbeží celkem 40 %) je vysoce kvalitní krmivo speciálně vyvinuté pro štěňata a mladé psy od 4 týdnů do 18 měsíců věku velkých plemen. S obsahem glukosaminu, chondroitinu, vápníkem a..

  200.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo.