Informace o produktu:
Kategorie: Kočkolity
Dodavatel:Krmeni
Cena:245.00 Kč

Cancat je velmi jemné hrudkující stelivo. Cancat zpracuje moč i zápach do pevných hrudek a chomáčů. Výsledné hrudky jsou malé a ploché , tím brání přilepení na podlahu a WC. Je vysoce savý, přírodní produkt vyrobený z přírodního jílu ( bentonit ).


 • Kočkolit CANCAT excellent - 8kg
  Kočkolit CANCAT excellent - 8kg

  Cancat je velmi jemné hrudkující stelivo. Cancat zpracuje moč i zápach do pevných hrudek a chomáčů. Výsledné hrudky jsou malé a ploché , tím brání přilepení na podlahu a WC. Je vysoce savý, přírodní produkt vyrobený z přírodního jílu ( bentonit )...

  245.00 Kč
 • Podestýlka CAT BEST Smart Pellets - 10l5kg
  Podestýlka CAT BEST Smart Pellets - 10l5kg

  Cat's Best Smart Pellers je ideálním hrudkujícím stelivem pro dlouhosrsté kočky (např. Perské kočky) a je 100 % biologicky odbouratelné. Hrudky jako odpad mohou být zlikvidovány v toaletě. Kočkolit Cat's Best Nature Gold je ideálně vhodný pro dlouhosrsté kočky, protože jeho..

  295.00 Kč
 • Podestýlka  CATSIL ultra white - 8l
  Podestýlka CATSIL ultra white - 8l

  Jemné, hrudkující stelivo...

  212.00 Kč
 • Podestýlka POWERcat silikon - 8l
  Podestýlka POWERcat silikon - 8l

  Okamžitě pohlcuje vlhkost a tím pádem i zápach, zamezuje tvorbě bakterií v kočičí toaletě. Krystaly zůstávají suché a neulpívají na srsti, takže nejsou vynášeny ven z kočičí toalety. Silikátové stelivo se nelepí na packy ani nepráší. 8l balení vydrží až 8 týdnů...

  219.00 Kč
 • Podestýlka BRIT fresh EXCELLENT ultra - 5kg
  Podestýlka BRIT fresh EXCELLENT ultra - 5kg

  Brit Fresh for Cats Excellent je ultra-bentonitové hrudkující stelivo perfektní pro citlivé kočičí tlapky. Ultra bentonit je díky své jemné struktuře a malým částicím 0,5-2 mm pro kočky extrémně příjemný a žádoucí. Jemné částice jsou ideální pro citlivé kočičí..

  99.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby a krmivo.