Informace o produktu:
Kategorie: Výcvikové pomůcky
Dodavatel:Trixie
Cena:508.00 Kč

Dog Activity Multifunkční ledvinka je ideální pomůckou pro jogging, pěší turistiku a trekking se psem ledvinka má i speciální úchyt na připnutí vodítka se psem, tah psa při chůzi je rovnoměrně rozložen na bocích psovoda a máte pohodlně volné ruce ledvinka má několik kapes, které jsou uzavíratelné na klasický zip nebo na suchý zip ledvinka má reflexní prvky, které poskytují větší bezpečnost při pohybu na veřejných komunikacích Materiál: nylon Rozměr: 21x15x20cm, délka pásu 57-138cm


 • Píšťalka kov. ultrazvuková (trixie) - 8cm
  Píšťalka kov. ultrazvuková (trixie) - 8cm

  Píšťalka kovová ultrazvuková je vysokofrekvenční píšťalka s ochranou frekvence zaručuje stálou frekvenci tónu individuální vyladění velmi tichá psi primárně reagují na tóny a akustické signály, nikoliv na naši řeč, učí se rychleji se stálým tónem a..

  44.00 Kč
 • CLICKER výcviková pomůcka (trixie) - 5cm
  CLICKER výcviková pomůcka (trixie) - 5cm

  Clicker je pomůcka pro majitele pejsků pro výcvik. Při každém kliku si pejsek spojí co klik to odměna. Tento cliker je oplastovaný v podobě kostičky...

  37.00 Kč
 • Postroj výcvikový EASY WALK - S: 27-36cm
  Postroj výcvikový EASY WALK - S: 27-36cm

  Lead'n'Walk Basic nylon s polstrováním na ramenou snadné zacházení, snadno se obléká podporuje chůzi u nohy zabraňuje zkoušení síly mezi psem a psovodem pro tréninkové účely, není vhodné pro stálé použití jako venčící postroj plně nastavitelný barva:..

  85.00 Kč
 • Píšťalka BUFFALO - 6cm
  Píšťalka BUFFALO - 6cm

  Píšťalka z buvolího rohu dva tóny: píšťalka a trylek ideální pro trénink a lov vhodné pro dlouhé vzdálenosti s koženým řemínkem..

  115.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo.