Informace o produktu:
Kategorie: Výcvikové pomůcky
Dodavatel:Beaphar
Cena:189.00 Kč

Odpuzovač ve spreji Stop It Dog je speciálně vyvinutý přípravek, který spolehlivě ochrání váš domov před poškozením či znečištěním psy. Odpuzuje psy od míst, kam nechcete, aby chodil Chrání váš domov před znečištěním či poškozením


 • Píštalka kovová-nastavitelný tón (trixie) - 5cm
  Píštalka kovová-nastavitelný tón (trixie) - 5cm

  Píšťalka kovová s nastavitelným tónem. píšťalka je vhodná pro výcvik na přivolání ve větší vzdálenosti tón píšťalky lze individuálně nastavit podle potřeby..

  43.00 Kč
 • Beaphar STOP it exterier spray - 400ml
  Beaphar STOP it exterier spray - 400ml

  Sprej Stop it Exterier pomáhá při výchově a výcviku vašeho psa a kočky. Sprej má pro kočky a psy nepříjemný zápach Učí vašeho mazlíčka držet odstup od míst, kam má zakázaný přístup Není nijak nebezpečný ani zdraví škodlivý  ..

  254.00 Kč
 • Beaphar PUPPY TRAINER - 50ml
  Beaphar PUPPY TRAINER - 50ml

  Výcvikové kapky pro štěňata Puppy Trainer pomohou naučit vaše štěně chodit vykonávat potřebu na jemu vyhrazené místo. Používejte pravidelně do té doby, až si štěně na dané místo zvykne chodit Vhodné kombinovat s hygienickými podložkami Beaphar Puppy Pads..

  167.00 Kč
 • ANTI - KOT (trixie) - 500ml
  ANTI - KOT (trixie) - 500ml

  Anti-Kot repelent odpuzuje psy a kočky od ošetřené oblasti pro vnější použití nesmyje se deštěm Přípravek Anti-kot aplikujte na místa (na zhradě či chodníku), kde je nežádoucí, aby se vaši psi a kočky chodili venčit. Přípravek je určen pro venkovní použití. Aplikací..

  114.00 Kč
 • Nylonová ledvinka (trixie) - 17x12x7cm
  Nylonová ledvinka (trixie) - 17x12x7cm

  Boková taštička Baggy Belt nylon/polyester s přední kapsou a kapsou na mobil přídavná malá pevná kapsa ideální na hračky, pamlsky atd. se zipem a suchým zipem kroužek pro upevnění klíčů s reflexním proužkem snadné čištění velikost: pásek 62 - 125cm barva:..

  177.00 Kč
 • Dog Activity multifunkční ledvinka - 21x15x20cm
  Dog Activity multifunkční ledvinka - 21x15x20cm

  Dog Activity Multifunkční ledvinka je ideální pomůckou pro jogging, pěší turistiku a trekking se psem ledvinka má i speciální úchyt na připnutí vodítka se psem, tah psa při chůzi je rovnoměrně rozložen na bocích psovoda a máte pohodlně volné ruce ledvinka má několik kapes,..

  508.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby a krmivo.